OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

F-SCAN TOUCH

 

F-SCAN Touch - švajčiarsky, lekársky certifikovaný frekvenční generátor pre zistovanie patogénov (vírusov, bakterií, parazitov)

Tento moderní prístroj pracuje na báze frekvenčnej terapie. F-SCAN Touch patrí medzi nejmodernejšiu a nejlepšiu radu prístrojov F-SCAN a je určený predovšetkým pre profesionálne použitie. Prístroj disponuje automatickou frekvenčnou analýzou. Znamená to, že prístroj automaticky nameria rezonančné frekvencie patogenov (vírusov, bakterií, parazitov), prítomných v ludskom tele a tieto údaje ukládá pre následnú aplikáciu.
Frekvenčná analýza - ako všetky veci i organizmy na svete majú nejakú svoju vnútornú frekvenciu, ktorá je pre nich charakteristická,  na tomto základe je postavená i frekvenčná analýza, ktorá nám ukáže prípadnú prítomnosť daných patogénov.
Frekvenčná terapia - na základe frekvenčnej analýzy sa vyhodnotí prítomnost daných patogénov. Pri ničení týchto patogénov sa potom využije ich vlastná frekvencia a to tak, že se Plazmový generátor nastaví na frekvenciu rovnakú a tak  dochádza u patogénov k rezonancii, ktorá je pre nich smrtelná.

počítadlo.abz.cz Surf.sk